YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

 • SUMMER CAMP
  SUMMER CAMP

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı
  Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • YILBAŞI PARTİSİ
  YILBAŞI PARTİSİ

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

  14:30 - 16:30

SOSYAL AĞDA BİZ

 • Facebook

 • Instagram

 • Twitter

ARAMA

ETİKETLER

KIDS STUDIO

Bizi yakından tanıyın

Hakkımızda

Bursalı aileler ve çocuklarını eğlence dolu programlarla tanıştıran Kids Studio Çocuk Gelişim Akademisi, 2011 Nisan ayında faaliyete geçti. Anneli oyun gruplarında uygulanmakta olan dünyaca ünlü erken çocuk gelişimi / müzikal oyun programı Kindermusik ® lisanslı uygulayıcısı olan Kids Studio, yanı sıra pek çok özgün programı da hayata geçirmektedir.

Anaokulu ya da kreş deneyimine hazırlanmakta olan minikler için anne kucağından, tam zamanlı okul deneyimine yumuşak bir geçiş olan Oynasında Büyüsün oyun programı, Uzman Psikolog Yeşim Canlı modertörlüğünde gerçekleşmektedir. Bu oyun programı, teknolojiye esir olmadan pek çok çocuğun ‘oyun’ kavramını deneyimlediği ilk yer olma özelliğini sürdürmektedir.

Bünyesinde barındırdığı tüm programlarda olabildiğince az oyuncak ve materyalin kullanıldığı Kids Studio Çocuk Gelişim Akademisi, okul öncesi çocukların ve ebeveynlerinin hayatına dokunmayı kendine ilke edinmiş olup; ebeveyn-çocuk, çocuk-çocuk, eğitmen-çocuk iletişimi üçlemesinde geçirilecek eğlence ve kalite dolu oyun saatlerini hedeflemektedir.

Eğlence ve yaratıcılık dolu programlarımızın bir parçası olmak üzere sizleri de aramıza davet ediyoruz.

Neredeyiz ?

kindermusik
lego robotics

KIDS STUDIO

"Ailenizi kurduğunuz günden beri her gün yepyeni kararlar vermektesiniz, ve ailenizin yeni üyesi bebeğiniz bu kararların kalbinde! Tıpkı Kids Studio'da her dansın şarkının ve aktivitenin kalbinde olduğu gibi. “

              

KIDS STUDIO GALERİ

BİZE ULAŞIN

Gönder