YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

 • SUMMER CAMP
  SUMMER CAMP

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı
  Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • YILBAŞI PARTİSİ
  YILBAŞI PARTİSİ

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

  14:30 - 16:30

SOSYAL AĞDA BİZ

 • Facebook

 • Instagram

 • Twitter

ARAMA

ETİKETLER

Oynasın da Büyüsün

Oynasın da Büyüsün (Anaokuluna hazırlık programı) / 2-4 yaş

Oynasın da Büyüsün (Anaokuluna hazırlık programı)

Erken yaşta zihinsel ve psiko-sosyal gelişimi kolaylaştırmak üzere hazırlanan Oynasın da Büyüsün programının moderatorü uzman bir psikologdur. Yaratıcı drama ve eğitici oyunlar eşliğinde eğlence dolu saatler vaad eden program haftada 3 gün 3'er saat gerçekleşir . 
Çocukların zihinsel; bilişsel; duygusal ve fiziksel becerilerini geliştirmeyi hedefleyen programda uzman psikologumuz aktif bir rol alır ve katılımcı çocukların gelişim hallerini aileleri ile düzenli olarak paylaşır. 
Oynasın da Büyüsün oyun grubu, günümüz dünyasında sosyalleşme ve yaşıtları ile iletişim kurma fırsatı bulamayan çocuklar için uyum sağlamayı öğrenme fırsatı sunar. Yaşıtları ile yeterli zaman geçirme olanağına sahip çocuklarda ciddi anlamda psiko – sosyal gelişim gözükür. 
Oyun grubuna çocuğun ortama uyum sağlaması süresince ebeveyn eşliğinde katilim gerçekleşebilir. Ancak grubun hedeflerinde birisi birey olma sürecine girmiş çocuk için kendi karar mekanizmasını çalıştırmaya yardımcı olmaktır. Oryantasyon süresi tamamlandığında programa yalnız katılmaya devam edecektir.

   KIDS STUDIO:   PROGRAM HAKKINDA TÜM SORULARINIZI BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM FORMU

Gönder

 
 
 
 

KIDS STUDIO

"Ailenizi kurduğunuz günden beri her gün yepyeni kararlar vermektesiniz, ve ailenizin yeni üyesi bebeğiniz bu kararların kalbinde! Tıpkı Kids Studio'da her dansın şarkının ve aktivitenin kalbinde olduğu gibi. “

              

KIDS STUDIO GALERİ

BİZE ULAŞIN

Gönder