YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

 • SUMMER CAMP
  SUMMER CAMP

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı
  Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • YILBAŞI PARTİSİ
  YILBAŞI PARTİSİ

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

  14:30 - 16:30

SOSYAL AĞDA BİZ

 • Facebook

 • Instagram

 • Twitter

ARAMA

ETİKETLER

Kindermusik

Kindermusik/Anneli Oyun Programı / 6-36 ay

Kindermusik/Anneli Oyun Programı

Anneli oyun programlarımızda uygulanmakta olan Kindermusik ® erken çocuk gelişimi / müzikal oyun programı; dünya üzerinde 70 ülkede 2 milyondan fazla aile ile 30 yılı aşkın süredir buluşmaktadır.

Çocuğunuzun gelişim basamakları dikkate alınarak hazırlanmış uluslararası bu program, hareket ve müzik önderliğinde eğlence dolu bir ortamda eşsiz bir öğrenme fırsatı sunar. Yenidoğan-18 ay grubu Village ya da, 18-36 ay grubu Our Time'da gerçekleşecek haftada 2 gün 1'er saatlik buluşmalar çocuğunuzun ev ortamında karşılayamadığınız beklentilerini giderecek, ona yaşıtlarla birarada olma ve sosyalleşme fırsatı sunacak, size de yeni arkadaşlar kazandıracaktır.

Kindermusik ® 1960’lı yıllarda Almanya’da eğitim uzmanları tarafından geliştirilen, ingilizce hareket ve müzik programıdır. Özgün yaratıcıları ve Asya ve Avrupa’nın en iyi müzik eğitimcilerinin çalışmalarıyla geliştirilerek hazırlanmış, Shnichi Suzuki, Zoltan Kodaly, Carl Orff, Maria Montessori, Emile Jaques-Dalcroze gibi dünyanın en ünlü bestecilerinin eserlerini de kaynak alan bir müfredat oluşturulmuştur. Kanada’da geliştirilerek Kindermusik International adını alan programa birkaç yıl içerisinde en az 60 ülkeden 1 milyondan fazla aile katılmıştır.

   KIDS STUDIO:   PROGRAM HAKKINDA TÜM SORULARINIZI BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM FORMU

Gönder

 
 
 
 

KIDS STUDIO

"Ailenizi kurduğunuz günden beri her gün yepyeni kararlar vermektesiniz, ve ailenizin yeni üyesi bebeğiniz bu kararların kalbinde! Tıpkı Kids Studio'da her dansın şarkının ve aktivitenin kalbinde olduğu gibi. “

              

KIDS STUDIO GALERİ

BİZE ULAŞIN

Gönder