YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

 • SUMMER CAMP
  SUMMER CAMP

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı
  Oynasın da Büyüsün - Kindermusik Yaz Programı

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

 • YILBAŞI PARTİSİ
  YILBAŞI PARTİSİ

  KIDS STUDIO KORUPARK AVM

  14:30 - 16:30

SOSYAL AĞDA BİZ

 • Facebook

 • Instagram

 • Twitter

ARAMA

ETİKETLER

KIDS STUDIO SUMMER CAMP (5 - 12 yaş)

BİZDEN HABERLER

06 Haziran 2017 Salı · KIDS STUDIO

KIDS STUDIO SUMMER CAMP (5 - 12 yaş)

Uzman bir ekip ile uzun süredir çalışmaları devam eden 5-12 yaş arası çocuklar için birbirinden eğlenceli, eğitici ve yaratıcı atölyeler haftanın 3 günü 3'er saat çocukları bekliyor olacak. 

 

LEGO ROBOTICS, ARDUINO VE BİLİM ATÖLYESİ ile çocuklar basit kodlama teknikleri ile kendi robotlarını yapabilecekler. Bilimin renkli dünyasını uzman kadromuz ve 6 yıllık deneyimimiz ile birleştiriyoruz. 


ÇOCUKLARDA LİDERLİK ATÖLYESİ uzman psikolog eşliğinde gerçekleşen bu programda çocukların küçük yaşlardan itibaren sağ beyinlerini kullanarak; üst düzey öğrenme becerisi, öğrenme merakı, araştırma yapma, farklı ve orijinal fikirler üretme, karar verme, akıl yürütme, eleştirel düşünme becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. 


3 BOYUTLU TASARIM ATÖLYESİ ile çocuklar basit tasarımlar yaparak 3 boyutlu yazıcıları nasıl kullanabileceklerini öğrenmekle kalmayıp hayatın her anında karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm üretecekler. Yaratıcılıklarını ön plana çıkarıp öz güvenlerini destekleyen projeler onları bekliyor. 

 

Bize 0224 242 20 14'ten ulaşabilirsiniz. Kayıt için son gün 26 Haziran !

KIDS STUDIO

"Ailenizi kurduğunuz günden beri her gün yepyeni kararlar vermektesiniz, ve ailenizin yeni üyesi bebeğiniz bu kararların kalbinde! Tıpkı Kids Studio'da her dansın şarkının ve aktivitenin kalbinde olduğu gibi. “

              

KIDS STUDIO GALERİ

BİZE ULAŞIN

Gönder